نیتایا چرسی

نیتایا چرسی

تاریخ تولد:

1 اسفند 1370

زاده:

بانکوک

زندگینامه:

نیتایا چرسی متولد 1990 میلادی در بانکوک تایلند و بازیگر است. در تایلند بیشتر او را د ر زمینه تئاتر و نمایش میشناسند.

در بسیاری از جشنواره ها توانسته به موفقیت‌هایی رسیده و به کسب جوایزی در زمینه تئاتر دست یابد. طرفدارانش به خاطر بازی های زیبا و سبک کاری متفاوت است در نمایش ها و تئاتر ها میشناسندش.

فیلم سینمایی که برای اولین بار در آن هنرمندی کرده است به نام را تر بوده که به علت بازی جنجالی و زیبایش در آن به چشم بسیاری از کارگردانان آمد و در اکثر کارهای آنها شرکت نمود.

اولین تجربه او در عرصه بین المللی فیلم سینمایی خانم یایا میباشد که توسط آقای عبدالرضا کاهانی در سال ۱۳۹۶ ساخته شده است سوپر استارهای بزرگ ایران هم بازی کردید.

حواشی 

در کشورمان از این کار سینمایی انتقادات زیادی شده است چرا که با استفاده از هنرمندانی کمدی ابتدا موضوع آن را کمدی عنوان کرد در حالی که بعد از اکران آن هیچ‌گونه طنز و کمدی در آن دیده نمی‌شد.

نام «نیتایا چیسری» یا چرسی یا چایسری تلفظ سختی دارد! در هیچکدام از سایت های معتبر سینمایی از این بازیگر مطلب و بیوگرافی نیست و کاهانی نگفته آیا او یک نابازیگر است یا بازیگر حرفه ای!

داستان فیلم

«خانم یایا» داستان دو باجناق است که پس از فوت پدرزنشان راه او را پی گرفته و به بهانه تجارت در چین گریزی هم به پاتایا می‌زنند اما رویارویی آن‌ها با دوست قدیمی همه چیز را به هم می‌زند…..