نازنین احمدی

نازنین احمدی

تاریخ تولد:

زاده:

زندگینامه:

نازنین احمدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار نازنین احمدی می‌توان به بازیگری در سریال بی گناهان، فیلم سه زن و فیلم حریر اشاره کرد.

نازنین احمدی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1385 در فیلم سه زن به کارگردانی منیژه حکمت بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال بی گناهان، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نازنین احمدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهران رجبی، نیکی کریمی، پگاه آهنگرانی و مریم بوبانی را تجربه کرد.

نازنین احمدی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نازنین احمدی در این سال، بازیگری در سریال بی گناهان به کارگردانی احمد امینی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نازنین احمدی بازی در سریال بی گناهان بوده است. نازنین احمدی سال 1387 سریال بی گناهان نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با احمد امینی همکاری داشته است. نازنین احمدی توانست با بازی در سریال بی گناهان تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر داریوش فرهنگ، فریبا کوثری، مسعود کرامتی و مهدی پاکدل بر تجارب او افزود.