محسن تختی

محسن تختی

تاریخ تولد:

26 آبان 1369

زاده:

اردبیل

زندگینامه:

محسن تختی متولد 26 آبان 1369 در اردبیل و بازیگر است.
وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت آتشنشانی می باشد.

سوابق کشتی تا آتش نشانی

وی از 11 سالگی و اوایل نوجوانی به علت علاقه به ورزش کشتی وارد این رشته شده و فعالیتش را به عنوان کشتی گیر شروع کرده و موفقیت و مقام های زیادی نیز دریافت کرده است .

بازیگر نقش جوانی تختی کیست؟

ایشان به مدت ده سال به طور حرفه ای در ورزش کشتی فعالیت داشته و دارای دو مقام استانی نیز بوده و دو بار مقام اول استانی به دست آورده است ظاهر و استایل این هنرمند نشان دهنده ی ورزشکار بودن و کشتی گیر بودنش می باشد.

ورود به آتش نشانی و کسب مقام

از 22 سالگی وارد سازمان آتش نشانی شهر محل سکونت خود شده است و شروع به کار کرده است. تلاش و کوشش شبانه روزی و همچنین ایثار و از خودگذشتگی و مهارت بالا باعث شده است تا سه دوره به عنوان آتش نشان نمونه مقام اول قهرمانی را در سال های 94 و 96 و 97 کسب کند. ایشان در سال 97ذبع تیم ملی آتش نشانی دعوت شده است و قصد دارد فعالیت ورزشی خود را در این تیم ادامه دهد.

محسن تختی بازیگر نقش جوانی تختی

ایشان نقش جوانی پهلوان تختی را بین سال های 22تا 36 سالگی وی در فیلم سینمایی غلامرضا تختی ایفا میکند. این کار اولین تجربه ی بازیگری او به طور جدی و رسمی در عرصه ی سینما می باشد. قبل از ایشان امیر جدیدی قرار بود نقش جوانی تختی را بازی کند که به علت گریم سنگین ورزشکار اردبیلی جایگزین وی شد. علت این انتخاب شباهت بیشتر وی از نظر چهره و اندام به مرحوم تختی بود که گریم کمتر و سبک تری را نیاز داشت.

نسبت با پهلوان تختی

این هنرمند و کشتی گیر اردبیلی هیچ نسبتی با پهلوان تختی ندارد و صرفا تشابه فامیلی می باشد.

ازدواج و همسر

محسن تختی متاهل می باشد و وارد زندگی مشترک شده است. وی به تازگی پدر شده و دارای یک فرزند می باشد.

خبرهای مرتبط

این «تختی» با آن «تختی» نسبتی ندارد!

اکران ویژه نوروز آغاز شده و یکی از فیلم‌های مهم این‌روزها، «تختی» به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است.