مجید صالحی

مجید صالحی

تاریخ تولد:

26 شهریور 1354

زاده:

تهران

زندگینامه:

مجید صالحی متولد 26 شهریور 1354 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران است، علاوه بر بازی، کارگردان و تهیه کننده است و تدریس نیز می کند.

کلاس بازیگری

علاقه اش به هنر باعث شد از 18 سالگی در کلاس های بازیگری موسسه رسام و حمید سمندریان حضور پیدا کند و از همین کلاس ها وارد تئاتر با اولین نمایشی بنام دکتر جوشگار شد.

ورود به تلویزیون و سینما

از سال 75 در نقش های فرعی چند مجموعه از جمله، جنگ آفتاب، برگ سبز، سیمای صبحگاهی وارد تلویزیون شد اما با این کارهای دیده نشد در سال 79 نیز با فیلم یکی بود یکی نبود وارد سینما شد.

 شهرت

اولین تجربه حرفه اش با مجموعه سیب خنده از سال 76 به کارگردانی رضا عطاران شروع شد و در سال 77 وقتی 23 ساله بود با مجموعه مجید دلبندم به شهرت رسید.

ازدواج و دوقلوها

مجید صالحی در خرداد 1391 با دختری بنام رامینه اکبری خادم ازدواج کرد و حالا این زوج صاحب دو فرزند دوقلو بنام های حنا و آروین هستند.

روابط عاشقانه

مجید صالحی : ازدواج برایم خیلی دلچسب بود، چون همسرم را خیلی دوست دارم، جالب اینجاست که هر دو خانواده بیشتر از من، همدیگر را دوست دارند.

تدریس

او در حال حاضر با مدرک لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی در موسسه فرهنگی و هنری اندیشه ماهان زیر نظر امیر دژاکام مشغول تدریس بازیگری است.

خبرهای مرتبط

آخرین تصمیمات برای اکران نوروز ۹۸  فقط ۳ فیلم کمدی اکران می‌شود

سخنگوی شورای عالی اکران با اعلام نامزدهای نهایی اکران نوروز ۹۸، از فعالیت گروه آزاد اکران در سینماها از خردادماه ۹۸ خبر داد.

دو فیلم دیگر به گزینه‌های اکران نوروزی اضافه شدند

دو فیلم سینمایی «پیشونی سفید ۳» به کارگردانی سیدجواد هاشمی و «زهر مار» به کارگردانی سیدجواد رضویان هم به گزینه‌های اکران نوروزی اضافه شدند.

مجید صالحی پس از «زیر نظر» به سراغ «پیتوک» می‌رود

در حالی اسامی متقاضیان پروانه ساخت آثار سینمایی توسط سازمان سینمایی اعلام شد که در این فهرست نام چهره‌هایی چون مجید صالحی و مسعود اطیابی که در نظر دارند تا فیلم‌های جدید خود را پس از صدور مجوز مقابل دوربین ببرند، به چشم می‌خورد.