عرفان ابراهیمی

عرفان ابراهیمی

تاریخ تولد:

11 مرداد 1367

زاده:

تهران

زندگینامه:

عرفان ابراهیمی متولد 11 مرداد 1367 در تهران، بازیگر است.

دانشجوی انصرافی رشته سینما از دانشگاه علمی کاربردی می باشد، با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد و در تلویزیون شناخته شد و حالا کارگردانی تئاتر هم می کند.

ورود به رادیو

علاقه اش به بازیگری به دوران کودکی باز می گردد اما این خواسته جدی گرفته نمی شد تا اینکه در سال 1384 وقتی 17 ساله بود بعلت نوع و لحن بیان وارد گویندگی رادیو شد.

کلاس های بازیگری و تئاتر

بعد از رادیو به دانشگاه رفت اما خیلی زود انصراف داد و در کلاس های بازیگری امین تارخ حاضر شد تا اینکه در سال 86 در 20 سالگی اولین تجربه اش را در تئاتر بدست آورد. اولین کار او مرگ اثر وودی آلن به كارگردانی محسن ميرزاخانی بود.

جلوی دوربین

همزمان با بازیگری مدیر صحنه و دستیاری کارگردانی را نیز با استاد بهرام بیضایی تجربه کرد و همان سال اول شروع هنری اش با فیلم کوتاه نخستین بامداد بلوغ جلوی دوربین رفت.

از سینما تا تلویزیون

سال 87 وقتی 20 ساله بود با فیلم دويدن در ميان ابرها وارد سینما شد اما با سریال همه بچه های من به کارگردانی مرضیه برومند در همین سال تجربه بازی در تلویزیون را نیز بدست آورد.

نگاه حرفه ای با وضعیت سفید

بازی در سریال وضعیت سفید را دوست دارد و می گوید اینکه بگوید بازی در فیلم حمید نعمت الله افتخار است را که همه می گویند، شانس هم حرف مناسبی نیست.

فقط ممنون از انتخاب من از سوی حمید نعمت‌ الله برای نقش رضا، فقط می توانم این را بگویم که در اوج جوانی نگاهم حرفه‌ ای‌ تر شد.

شهرت با آنام

ابراهیمی در سال 96 با سریال پر مخاطب آنام به کارگردانی جواد افشار دیده شد و در سال 98 نیز با سریال گاندو آقای افشار دوباره به تلویزیون بازگشت. او در سال 95 با تئاتر بنام هنرور نیز کارگردانی را تجربه کرد.

خبرهای مرتبط

آغاز مراحل فنی فیلم «شاهین»

مراحل فنی فیلم سینمایی «شاهین» به کارگردانی سالار طهرانی آغاز شد.