سارا میرایی

سارا میرایی

تاریخ تولد:

زاده:

زندگینامه:

سارا میرایی بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار سارا میرایی می‌توان به بازیگری در فیلم آستیگمات، فیلم چراغ‌های ناتمام و فیلم ماجان اشاره کرد.

سارا میرایی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1395 در فیلم ماجان به کارگردانی رحمان سیفی‌آزاد بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم آستیگمات، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سارا میرایی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فرهاد اصلانی، مهتاب کرامتی، سیما تیرانداز و بابک انصاری را تجربه کرد.

سارا میرایی در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سارا میرایی در این سال، بازیگری در فیلم آستیگمات به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سارا میرایی بازی در فیلم آستیگمات بوده است. سارا میرایی سال 1396 فیلم آستیگمات نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با مجیدرضا مصطفوی همکاری داشته است. سارا میرایی توانست با بازی در فیلم آستیگمات تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر نیکی کریمی، حسین پاکدل، بهنوش بختیاری و هادی حجازی‌فر بر تجارب او افزود.

سارا میرایی علاوه‌بر فیلم آستیگمات، سال 1395 در فیلم چراغ‌های ناتمام نیز بازی کرده است. سارا میرایی این‌بار با مصطفی سلطانی یعنی کارگردان فیلم چراغ‌های ناتمام و هنرمندانی چون مجید صالحی، شقایق فراهانی، داریوش ارجمند و حسین مهری همکاری داشت.

در این سال‌ها سارا میرایی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران علیرضا استادی با 2 مرتبه و بهنوش بختیاری با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با سارا میرایی داشته‌اند.