رویا نونهالی

رویا نونهالی

تاریخ تولد:

24 بهمن 1341

زاده:

تهران

زندگینامه:

رویا نونهالی متولد 24 بهمن 1341 در تهران، بازیگر است.
فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه تهران می باشد، اصالتا اهل شمال است و حالا بیشتر با نام ناتاشا در بازیگری شناخته می شود و تنها یک دختر دارد.
 

اصالت و شروع فعالیت
 متولد تهران و اصالتا اهل روستای تاکر شهرستان نور مازندران با 4 خواهر می باشد فعالیت حرفه ای هنری خود را از سال 1362 در 21 سالگی با تئاتر شروع کرد.

 از سینما تا تلویزیون
 در سال 1366 وقتی 25 ساله بود با فیلم یار در خانه به سینما رفت و در سال 1381 وقتی 40 ساله بود با اولین تجربه خود در تلویزیون با سریال پلیسی خواب و بیدار درخشید.

 شهرت با ناتاشا
 بازی زیبای نونهالی در نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار سال 81 بکارگردانی مهدی فخیم زاده و در کنار دانیال حکیمی و محمد صادقی او را به او شهرت رساند.


سیمرغ بلورین
 در سال 67 اولین سیمرغ بلورین خود را برای بازی در فیلم عروسی خوبان گرفت و سال 78 نیز بهترین بازیگر نقش دوم زن را برای فیلم بوی کافور، عطر یاس دریافت کرد.

 ازدواج و همسرش
 رویا نونهالی در اوایل دهه هفتاد با همسرش رامین حیدری فاروقی ازدواج کرد که ثمره این زندگی زناشویی موفق یک دختر جوان بنام خاتون می باشد.


بیوگرافی رامین حیدری فاروقی
 رامین حیدری فاروقی متولد 1345 در تهران، مستندساز می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی دانشگاه هنر و فوق لیسانس رشته پژوهش هنر است، پدرش ارتشی و مادرش معلم بود، فاروقی از پرسنل سابق بنیاد سینمایی فارابی است. او در کنار کارگردانی، تیزر های تبلیغاتی می سازد، در دانشگاه تدریس می کند، فیلمنامه می نویسد و با نشریات مختلفی فرهنگی و هنری همکاری می کند.

 مجانی کار نمی کنم
 رویا نونهالی : من حتی در مواردی که تهیه کننده یا کارگردان از دوستانم باشد حاضر نیستم بدون دستمزد کار کنم، تنها فیلمی که بدون قرارداد مشتاقانه همکاری کردم فیلمی از بهمن فرمان آرا بود.


با مشکلات می جنگم
 هرگز با وجود مشکلا تو معضلات آرزوی مردن نکرده ام، حتی برای یک آن ذوف و شوق زن بودن را از دست نداده ام، این یک واقعیت است و شعار نمی دهم.

فرصت مطالعه
 در هر زمان که فرصت کنم به شهر کتاب می روم و کتاب های مورد نیاز خود را تهیه کرده و مطالعه می کنم و نمایشگاه کتاب بهترین فرصت برای خرید کتاب و مطالعه برای تمام نسل ها به خصوص جوانان است.


داور عصر جدید
 رویا نونهای در برنامه استعدادیابی تحت عنوان عصر جدید با اجرای احسان علیخانی در کنار امین حیایی، سید بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد بعنوان داور حضور دارد.