رامتین لوافی

رامتین لوافی

تاریخ تولد:

زاده:

زندگینامه:

از مهم‌ترین آثار رامتین لوافی می‌توان به کارگردانی فیلم برلین - 7، فیلم هت تریک اشاره کرد.

رامتین لوافی در سال 1390 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم رامتین لوافی در این سال، فعالیت در فیلم برلین - 7 به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی رامتین لوافی فعالیت در فیلم برلین - 7 بوده است. رامتین لوافی سال 1390 فیلم برلین - 7 را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. از رامتین لوافی نقل قول شده است که برای کارگردانی در فیلم برلین - 7 و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. رامتین لوافی توانست با فعالیت در فیلم برلین - 7 تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مصطفی زمانی، مسعود رایگان، کارولین ایشهورن و حلیما ایلتر توانست سطح کاری او را متحول کند.

رامتین لوافی علاوه‌بر فیلم برلین - 7، سال 1396 فیلم هت تریک را کارگردانی کرده است. رامتین لوافی این‌بار با هنرمندانی چون پریناز ایزدیار، امیر جدیدی، صابر ابر و ماهور الوند همکاری داشت.

با اینکه رامتین لوافی را بیشتر به عنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. رامتین لوافی علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان نویسنده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر رامتین لوافی در حرفه‌ی نویسنده، فیلم هتریک است.

خبرهای مرتبط

نگاهی به فروش فیلم های روی پرده  «قانون مورفی» همچنان صدرنشین

اکران فیلم های این هفته در سینمای ایران، برخلاف تصورات پیشین، شاهد شکست سنگین فیلم «جن زیبا» با بازی ستاره ترکیه ای در گیشه بود. فروش اندکی این فیلم نشان می دهد مخاطبان سینمای ایران، به بازیگران سریال های ترکیه ای روی خوش نشان نمی دهند.