حمید سپیدنام

حمید سپیدنام

تاریخ تولد:

22 بهمن 1356

زاده:

انگلستان

زندگینامه:

حمید سپیدنام متولد 22 بهمن 1356 در انگلستان، چهره معروف است.

فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد، معروف به مستر تیستر می باشد که به رستوران ها رفته غذا می خورد و نقد خود بر غذا و رستوران را در شبکه های اجتماعی منتشر می کد. او برای این کار پول می گیرد و خود نیز صاحب چند شرکت است.

از انگلستان تا ایران

تا 5 سالگی به علت تحصیل پدر در رشته دکترای الکترونیک در منسچر انگلستان زندگی می کردند که سپس به ایران بازگشتند و در مشهد ساکن شدند.

از دبیرستان تا برنامه نویسی

تا دبیرستان در مشهد زندگی می کرد، در سال 1376 در دانشگاه آزاد میبد رشته کامپیوتر قبول شد و موفق به دریافت لیسانس شد. او از سال سوم شروع به یادگیری برنامه نویسی کرد.

 پارتی بابا برای طراحی سایت

در سال 1379 که وارد کار طراحی سایت شده بود یک سفارش بزرگی از کارخانه لنت سازی برای طراحی سایت گرفت، بعدها فهمید پدرش مبلغی را به این کارخانه داده تا سفارش طراحی سایت رو به پسرش بدهند.

بازگشت به انگلیس

به همرا یکی از دستانش تا مدت ها با کمک از روابط پدرش طراحی سایت شرکت ها را انجام می داد تا اینکه برای کسب تجربه و بروز کردن اطلاعاتش به انگلیس بازگشت. او در شرکت های معروفی در حوزه تبلیغات اینترنتی انگلستان فعالیت می کرد.

کش رفتن 20 هزار پوند از گوگل

در آن زمان از طریق یک مشکل امنیتی گوگل 20 هزار پوند کش رفت و کسب کار خود در حوزه تبلیغات گوگل برای شرکت ها را بصورت مستقل شروع کرد و درآمد خوب نیز کسب کرد !!

بازگشت به ایران

بعد از 5 سال دوباره به ایران بازگشت و تجربیات خود را در قالب شرکت اسپید در طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی و برند سازی راه اندازی نمود.

شهرت با آقای خوش خوراک

در کنار کار شرکت به رستوران ها می رفت و تجربیات خود را در فیسبوک منتشر می کرد، کم کم به روزنامه آسیا دعوت شد و ستون خوش خوراک را از تجربیات رستوران گردی خود منتشر کرد. او بعنوان آقای خوش خوراک و بعدا با نام انگلیسی مستر تیستر معروف شد.

 ازدواج

حمید سپیدنام با پگاه سپیدنام ازدواج کرده و متاهل است، این زوج هنوز فرزندی ندارند.

پول می گیرم غذا می خورم

او حالا از رستوران ها پول می گیرد، غذا می خورد و تجربیات خود را از رستوران و غذا منتشر می کند، شهرت او بجز ایران در خارج از کشور نیز زبان زد شده است.