حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی

تاریخ تولد:

22 شهریور 1352

زاده:

تهران

زندگینامه:

حسام الدین نواب صفوی متولد 22 شهریور 1352 در تهران، بازیگر است.
فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه هنر و معماری آزاد و لیسانس حقوق و جزا از دانشگاه تهران  می باشد در 4 سال اقامت خود در آمریکا دوره های موسیقی و بازیگری را نیز گذرانده است.
حسام نواب صفوی دوره های بازیگری را در کلاس های مرحوم حمید سمندریان گذراند و از همانجا به سریال بازگشت به خانه در سال 1375 معرفی شد اما شهرت وی بیشتر بخاطر بازی در سریال کیف انگلیسی در سال 1387 بود.
از 4 – 5 سالگی نواختن را شروع كرده و سالهاست پیانو را به‌ صورت حرفه‌ای دنبال می‌ کند حتی در مقطعی به تدریس پیانو پرداخته است او برای اولین‌ بار در کنسرت فرزاد فرزین در برج میلاد در جضور مخاطبان بی‌ شمار برای نواختن پیانو روی صحنه رفت.
اگر فکر می‌کنید او مدتی است که کم‌ کار شده به خاطر به ثمر رساندن تلاش‌ هایش در زمینه قانون و قضاست او در حال حاضر موسسه حقوقی نواب‌ صفوی را تاسیس کرده و با چندین وکیل مجرب و حرفه ای همکاری میکند.
هیچ خبری رسمی از ازدواج این هنرمند در دست نیست.
بدنبال لطیفه سینا ولی الله مجری برنامه چند شنبه با سینا ! آقای نواب صفوی کاملا خودجوش بعنوان نماینده مردم تصمیم به شکایت علیه این برنامه می گیرد.

 

این ماجرا کش پیدا میکند و و حتی پای پلیس اینترپل برای دستگیری مجری فارسی 1 هم به میان می آید که در آخر بدون هیچ کار عملی و صرفا طنز های رکیک سینا ولی الله علیه وی به باد فراموشی سپرده می شود !
صفوی در سال ۱۳۹۳ ادعا کرد کمپانی برادران وارنر یکی از بزرگترین شرکت‌ های فیلمسازی هالیوودی، پیشنهاد بازی در فیلم زندگی‌ نامه الویس پرسلی، ستاره موسیقی جهان را به وی داده است و علت این پیشنهاد، به دلیل شباهت زیاد چهره آن دو به هم است.

 

سینا ولی الله در تماسی با کارگردان این فیلم در برنامه اش ثابت کرد این ادعا کذب بوده و کارگدان بیان کرد پیشنهادی برای بازی به حسام نواب صفوی نکرده است !
نواب صفوی پس از حملات تروریستی در پایتخت بلژیک ادعا کرد داعش از پلیس اروپا ترسی ندارد و از نیروهای دفاعی ایران درخواست کرد رسم مسلمانی را به جا آورده و امنیت اروپا را به عهده بگیرد.

خبرهای مرتبط

توقیف فیلم سید جواد هاشمی در قم!

فیلم سینمایی «پیشونی سفید 3» با وجود اخذ تمام مجوزهای لازم، در استان قم توقیف شد.