حامد جعفری

حامد جعفری

تاریخ تولد:

1 فروردین 1364

زاده:

تهران

زندگینامه:

حامد جعفری متولد 1364 در تهران، تهیه کننده و نویسنده سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار حامد جعفری می‌توان به فعالیت در فیلم فیلشاه، فیلم شاهزاده روم و فیلم راز مانا اشاره کرد.

حامد جعفری کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1393 در فیلم شاهزاده روم به کارگردانی هادی محمدیان به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم فیلشاه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حامد جعفری محسوب می‌شود.

حامد جعفری در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم حامد جعفری در این سال، فعالیت در فیلم فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حامد جعفری فعالیت در فیلم فیلشاه بوده است. حامد جعفری سال 1395 فیلم فیلشاه به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. حامد جعفری توانست با فعالیت در فیلم فیلشاه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر توانست سطح کاری او را متحول کند.

خبرهای مرتبط

«فیلشاه» در بازار کن ۲۰۱۹ نمایش داده می شود

«فیلشاه» پرفروش‌ترین انیمیشن سینمای ایران، جمعه در بازار جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹ به نمایش در می‌آید.