بهروز نورانی پور

بهروز نورانی پور

تاریخ تولد:

زاده:

زندگینامه:

بهروز نورانی پور کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار بهروز نورانی پور می‌توان به کارگردانی برنامه زندگی زیر پوست من، فیلم دایان اشاره کرد.

بهروز نورانی پور در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم بهروز نورانی پور در این سال، فعالیت در برنامه زندگی زیر پوست من به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی بهروز نورانی پور فعالیت در برنامه زندگی زیر پوست من بوده است. بهروز نورانی پور سال 1392 برنامه زندگی زیر پوست من را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از بهروز نورانی پور نقل قول شده است که برای کارگردانی در برنامه زندگی زیر پوست من و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. بهروز نورانی پور توانست با فعالیت در برنامه زندگی زیر پوست من تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر توانست سطح کاری او را متحول کند.

بهروز نورانی پور علاوه‌بر برنامه زندگی زیر پوست من، سال 1395 فیلم دایان را کارگردانی کرده است. بهروز نورانی پور این‌بار با هنرمندانی چون ناصر باباییان همکاری داشت.

با اینکه بهروز نورانی پور را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. بهروز نورانی پور علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان تهیه کننده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر بهروز نورانی پور در حرفه‌ی تهیه کننده، برنامه زندگی زیر پوست من است.