آرش نوذری

آرش نوذری

تاریخ تولد:

15 آبان 1349

زاده:

کرمان

زندگینامه:

آرش نوذری متولد 15 آبان 1349 در کرمان، بازیگر است.
فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد تهران در سال 1375 می باشد، فعالیت خود را با کارهای جدی شروع کرد و حالا بیشتر در ژانر کمدی حضور دارد.
ایشان نسبتی با مرحوم منوچهر و ایرج نوذری ندارد.

شروع بازیگری

بصورت جدی فعالیت خود را از تئاتر دانشجویی در سال 1370 شروع کرد و بصورت حرفه ای سال 72 با سریال 39 بکارگردانی داریوش کاردان وارد تلویزیون شد.


از نجات یافتگان تا چزابه


در دومین تجربه خود با فیلم سینمایی نجات یافتگان در سال 1374 بکارگردانی رسول ملاقلی پور در سیاهی لشگر وارد سینما شد و در سال 76 در همکاری دوباره با ملاقلی پور در سریال سفر به چزابه با ایفای نقش مرد نیمه بینا بنام آقای باباجانلو چهره اش شناخته شد.

ازدواج و دخترش
 
آرش نوذری در سال 1375 وقتی 26 ساله بود با همسرش فروزان زاهد بیگی صداپیشه و عروسک گردان ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک دختر بنام تابان می باشد.

همدوره های دانشگاهی

در سال 1371 وارد دانشگاه شد و سال 75 فار غ التحصیل شد.
از جمله هم دوره های دانشگاهی اش جواد رضویان، مهران غفوریان، حسین رفیعی، پارسا پیروزفر، کمند امیر سلیمانی و بیژن بنقشه خواه را نام می برد.

پیشمان نیستم
 
از اینکه عمرم را برای کار مورد علاقه ام گذاشتم پشیمان نیستم، هر چند که امروز در دنیای بازیگری عوامل غیرحرفه‌ ای بسیار حضور پیدا می‌کنند و رابطه جای ضابطه را گرفته است

علاقه به طنز
 
صد درصد علاقه شخصی ام طنز است اما چون بازیگر هستم و متاسفانه از این راه تامین معاش می کنم طبیعی است که بازیگری را در ژانرهای دیگر هم انجام دهم.


کارهای بیادماندنی
 
بازی در سریال ساختمان 85، قرارگاه مسکونی نوروز 87، شوخی کردم سال 92، سریال در حاشیه از جمله کارهایی نوذری است که با آنها به شهرت رسید.