فیلتر کردن بر اساس:

آخرین خبرها

جعفری جوزانی: امیدوارم قبل از مرگ، «کوروش» را بسازم!

مسعود جعفری جوزانی از سرنوشت پروژه «کوروش» و برنامه‌اش برای ساخت فیلمی درباره قانون و دادگاه گفت.

مشاهده خبر

اکران فیلم سینمایی «صدای آهسته»

«صدای آهسته» دومین فیلمِ افشین هاشمی پس از «خسته نباشید!» است، که پیش از فیلم‌های «گذر موقت»، «خاله قورباغه» و «خداحافظ دختر شیرازی» ساخته شده و اکنون پس از سه سال فرصتِ اکران پیدا کرده است.

مشاهده خبر

بزرگداشت پروانه معصومی در جشنواره فیلم شهر

تجلیل از داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت که این روزها در بیمارستان بستری است و پروانه معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون، از جمله بخش‌های افتتاحیه جشنواره فیلم شهر بود.

مشاهده خبر

فیلمبرداری «زنبور کارگر»

حسین مهری بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از خود و پگاه آهنگرانی را در فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به اشتراک گذاشت. حمید فرخ‌نژاد و شبنم مقدمی از دیگر چهره‌های حاضر در این فیلم هستند.

مشاهده خبر

نام فیلم جدید "حاتمی‌کیا" مشخص شد

حاتمی‌کیا پس از «به وقت شام» و «بادیگارد» فیلم بعدی‌اش را هم با اوج می‌سازد.

مشاهده خبر

«دارکوب» با دستی پُر از زردآلوی طلایی برگشت

«دارکوب» بهترین فیلم از نگاه منتقدان و خبرنگاران سینمایی ارمنستان شد. ساخته بهروز شعیبی در جوایز گلدن گلوبال مالزی که اواخر امسال برگزار می‌شود نیز در چندین بخش از جمله بهترین فیلم، کارگردانی و بازیگر مرد و زن شانس کسب جایزه دارد.

مشاهده خبر

«کمدی» بیژن امکانیان مجوز گرفت

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با دو فیلمنامه «کمدی» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و «به هدی» به کارگردانی حسین دارابی موافقت کرد.

مشاهده خبر

یک جایزه بین‌المللی برای فیلم «سارا و آیدا»

مازیار میری جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم «سارا و آیدا» از جشنواره فیلم‌های خانوادگی روسیه کسب کرد. در این فیلم پگاه آهنگرانی و غزل شاکری نقش آفرینی می‌کنند.

مشاهده خبر

زردآلوی طلایی برای «کلاس رانندگی»

جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره زردآلوی طلایی ارمنستان به «کلاس رانندگی» ساخته مرضیه ریاحی به نمایندگی از ایران اهدا شد.

مشاهده خبر

عبدالرضا کاهانی بازیگر یک فیلم مکزیکی شد

عبدالرضا کاهانی در فیلم آلبرتو سانشز، کارگردان جوان مکزیکی، در نقش یک خبرنگار بازی می‌کند که قصد بررسی کارهای غیرقانونی یک کشیش را دارد.

مشاهده خبر

پر بازدید های ماه اخیر