مراحل فنی ما همه با هم هستیم ادامه دارد (آماده‌سازی جلوه‌های بصری)

مراحل فنی ما همه با هم هستیم ادامه دارد (آماده‌سازی جلوه‌های بصری)

کمال تبریزی کارگردان فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» از آخرین وضعیت تولید این اثر صحبت کرد.

  • مهسا طرلانی
  • یکشنبه 11 فروردین 1398
  • 124 بار

به گزارش صبا، با اکران فیلم های نوروزی سال ۹۸  جای خالی برخی از فیلم ها مانند «ما همه با هستیم» کمال تبریزی که پیش از این از حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر انصراف داده بود به‌چشم می‌خورد.

طی پیگیری های صبا از کمال تبریزی مبنی بر آخرین وضعیت این فیلم سینمایی و نبود آن در میان لیست فیلم های راه یافته به اکران نوروزی، او پاسخ داد: فیلم «ما همه با هم هستیم» هنوز آماده نمایش نیست و در حال آماده سازی جلوه های بصری است.

«ما همه با هم هستیم» فیلمی پربازیگر به نویسندگی پدرام پورامیری، حسین امیری و محمد داودی، کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی است. 

این فیلم ابتدا «ول شدگان» نام داشت اما به دلایلی به «ما همه با هم نیستیم» و بعد «به ما همه با هم هستیم» تغییر نام داد و فیلمبرداری آن از فروردین تا خرداد ۱۳۹۷ انجام شد.

داستان فیلم در پیش زمینه ای کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند.

مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


 منبع: خبرگزاری صبا


اگر دوست داشتید با دوستان خود به اشتراک گذارید
پر بازدید های ماه اخیر
مجید اوجی درگذشت

مجید اوجی درگذشت

نوشته شده توسط: مهسا طرلانی 1398/08/18