قانون مورفی و ربط نسبت خارش در فیلم تازه رامبد جوان!

قانون مورفی و ربط نسبت خارش در فیلم تازه رامبد جوان!

فیلم تازه رامبد جوان , فیلم تازه شایسته یک کمدی است به نام «قانون مورفی» که رامبد جوان مجری «خندوانه» آن را تهیه خواهد کرد.

  • نیما نصرتی
  • شنبه 22 دی 1397
  • 266 بار

فیلم تازه رامبد جوان
فیلم تازه رامبد جوان , فیلم تازه شایسته یک کمدی است به نام «قانون مورفی» که رامبد جوان مجری «خندوانه» آن را تهیه خواهد کرد. رامبد جوان که پیشتر سابقه ساخت کمدی موفق «ورود آقایان ممنوع» را با فیلمنامه ای از پیمان قاسم خانی داشته است «قانون مورفی» را با فیلمنامه ای از گروهی جوان جلوی دوربین برده است.
بازیگر اصلی «قانون مورفی» امیر جدیدی جوان اولی است که اخیرا «قاتل اهلی» را روی پرده داشت که فروشی حدودا ۳ میلیاردی داشته است.
رامبد جوان که آخرین ساخته اش «نگار» یک اکشن-جنایی بود در «قانون مورفی» هم به سراغ مایه های اکشن رفته و این بار اکشن را با کمدی ترکیب کرده است.
وجه تسمیه عنوان فیلم تازه رامبد جوان به قانونی به نام مورفی بازمیگردد که برمبنای آن همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسبترین زمان به خطا می‌روند و کارها را لنگ می‌گذارند!! این قانون اول بار توسط «ادوارد مورفی» یک مهندس نیروی هوایی آمریکایی طرح شد.
قانون مورفی فیلم تازه رامبد جوان
برای قانون مورفی معادلهای فراوانی نگاشته شده؛ بر روی اولین بنر تبلیغی «قانون مورفی» با تصویر امیر جدیدی یکی از این معادلها آمده است: نسبت «خارش» هر نقطه از بدن با میزان دسترسی به آن نقطه نسبت عکس دارد!!
عوامل تولید فیلم قوانین مورفی: مدیر فیلمبرداری: حسین جلیلی طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان طراح صحنه: امیرحسین قدسی طراح لباس: رعنا امینی صدابردار: رشید دانشمند برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: پانته‌آ حسینی جانشین تولید: محمود اتحادی نویسندگان: محمدعلی حسینی، پوریا شجاعی بازنویسی فیلمنامه: پویا مهدوی‌زاده عکاس: مریم تخت کشیان.
منبع: سینما ژورنال


اگر دوست داشتید با دوستان خود به اشتراک گذارید
پر بازدید های ماه اخیر
مجید اوجی درگذشت

مجید اوجی درگذشت

نوشته شده توسط: مهسا طرلانی 1398/08/18