علت دفن نشدن مرحوم سعید نوراللهی در قطعه هنرمندان

علت دفن نشدن مرحوم سعید نوراللهی در قطعه هنرمندان

رئیس انجمن بازیگران در پی انتشار خبرهایی مبنی بر پیگیری نکردن این انجمن برای خاکسپاری سعید نوراللهی در قطعه هنرمندان، توضیحاتی را ارائه کرد.

  • مهسا طرلانی
  • شنبه 7 اردیبهشت 1398
  • 48 بار

زنده یاد سعید نوراللهی دلیل سکته مغزی و لخته شدن خون فوت کرد و صبح امروز مراسم خاکسپاری وی انجام شد .پیکر این ‌بازیگر پیشکسوت ایرانی در قطعه هنرمندان دفن نشد ، چون به خانوده ایشان اعلام کرده بودند که برای خاکسپاری در قطعه هنرمندان ، باید نامه‌ نگاری شود و این کار حدود ۲،۳ روز طول می ‌کشد. به همین دلیل خانواده وی رضایت ندادند و گفتند دوست دارند زودتر پیکر زنده یاد “ سعید نورالهی ” دفن شود .

تشییع پیکر زنده یاد سعید نوراللهی

سعید نورالهی بازیگر متواضع نقش‌های مکمل در حالی روز گذشته دارفانی را وداع گفت که خانواده‌اش اعلام کردند این هنرمند در قطعه هنرمندان به خاک سپرده نمی‌شود و البته در فضای مجازی هجمه‌هایی به انجمن بازیگران و شخص علی دهکردی وارد شد.

او اعلام کرد: « مسلماً انجمن بازیگران در قبال هر بازیگری مسئولیت دارد که چنین اتفاقاتی می‌افتد مراسم تشییع و تدفین را برعهده بگیرد. تا کنون هم این روند وجود داشته اما خود خانواده تمایل نداشتند و می‌خواستند براساس آن رسوم و اعتقاد خانوادگی‌اش عمل شود.

چرا که همه می‌دانید یک مواردی مانند دفن هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت‌زهرا(س) به هر حال حداقل یک روز اداری، کار دارد. من خودم هم با خانواده مرحوم نورالهی صحبت کردم که مراسم وداع و خاکسپاری را انجام می‌دادیم گویا اصرارشان این بود در همان روز به خاک سپرده شوند. تمایل نداشتند منتظر بمانند امروز شنبه کارهای اداری و نامه‌نگاری مربوط به وزارت ارشاد و بهشت‌زهرا برای قطعه‌ هنرمندان انجام شود.»

دختر مرحوم سعید نوراللهی بازیگر سریال‌های «خانه‌به دوش» و «متهم گریخت» اعلام کرد که پدرم امروز در قطعات عادی به خاک سپرده شد. ترجیح ندادیم پیکر پدرمان دو سه روز معطل بماند. پنج‌شنبه همین هفته در مسجدی نزدیک محل زندگی پدر در محله میدان قزوین، مراسم ختم برگزار خواهیم کرد.


منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دوست داشتید با دوستان خود به اشتراک گذارید
پر بازدید های ماه اخیر
مجید اوجی درگذشت

مجید اوجی درگذشت

نوشته شده توسط: مهسا طرلانی 1398/08/18