مهشید ناصری

مهشید ناصری

تاریخ تولد:

17 آبان 1367

زاده:

سبزوار

زندگینامه:

مهشید ناصری متولد 17 آبان 1367 در سبزوار، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار و فوق لیسانس رشته روانشناسی می باشد همسرش بازیگر صاحب نامی است و یک دختر دارد

در خانواده 5 نفره بدنیا آمد و یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خود دارد. 

بازیگری را با حضور در کلاس ها و کارگاه های مختلف بازیگری در موسسه کارنامه و زیر نظر اساتیدی چون پیام دهکردی، هدایت هاشمی و … گذراند. 

اولین باری که روی صحنه تئاتر رفت جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره تئاتر شهر گرفت، زندگی یک هنرمند زمستان 91 اولین تجربه او بود.

با تئاتر شبیه رهایی ورای یک نفس در تابستان 92 فعالیت خود را جدی تر دنبال کرد.

در سال 91 با تله فیلم آرزوهایت را به خاک بسپار اولین بار جلوی دوربین رفت.

در سال 94 با سریال یادداشت های یک زن خانه دارد بکارگردانی مسعود کرامتی وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم به دنیا آمدن در همین سال تجربه بازی در سینما را هم بدست آورد. 

مهشید ناصری در 18 مهر 94 با هدایت هاشمی بازیگر ازدواج کرد، آقای هاشمی از همسر اولش نگار عابدی که از او یک دختر بنام اِما داشت طلاق گرفته است.

ثمره ازدواج این زوج یک دختر بنام جانا می باشد. 

خانم ناصری می گوید، دخترم سال 95 بدنیا آمد و تا 1/5 سال کنار او بودم و از شغل شریف مادر بودن لذت بردم، بخاطر دخترم  سال 95 برای ارشد روانشناسی شرکت کردم و وارد دانشگاه شدم.

سریال نوروزی زوج یا فرد شبکه سه اولین کار مشترک مهشید ناصری و همسرش هدایت هاشمی می باشد، این زوج در این سریال همبازی هستند.

خانم بازیگر به عکاسی  علاقه زیادی دارد و کمابیش به صورت تفریحی انجام می دهد، عمده فعالیت اش در تئاتر است و می گوید اگر وقت گیر بیارم مطالعه می کنم

تئاتر

● زندگی یک هنرمند – زمستان 91

● شبیه رهایی ورای یک نفس – تابستان 92

● باگانه – 93

● مرد برهنه مرد فراگ پوش – 94

● ریش فیدل غبغب مرکل – 95

و …

فیلم و سریال

● تله فیلم آرزوهایت را به خاک بسپار

● سریال یادداشت های یک زن خانه دارد

● فیلم به دنیا آمدن

● سریال زوج یا فرد