مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:

30 بهمن 1367

زاده:

تهران

زندگینامه:

مهرداد صدیقیان متولد 30 بهمن 1367 در تهران، بازیگر است.
دیپلم ریاضی دارد و در حال حاضر دانشجو می باشد، تنها یک برادر دارد، سبک جالبی در لباس پوشیدن و توجه به مدلینگ خود دارد، بدون تحصیلات اکادمیک و کلاس بایگری وارد این عرصه شده است.


علاقه از دوران مدرسه
او نیز مثل اغلب همکارانش از کودکی علاقمند بازیگری بود.تئاتر را از همان دوران مدرسه شروع کرد، استعدادش در این زمینه خیلی زود باعث شد سرپرست یک گروه تئاتری مدرسه شده و در مسابقات بین مدارس موفق شدند مقام اول را کسب کنند.

 
از تست تا شهرت
 بدنبال فراخوان بازیگری برای فیلم عصر جمعه در سال 1384 تست داد و قبول شد. رفته رفته در چند کار سینمایی حضور پیدا میکند اما حضورش در تلویزیون اولین بار با سریال او یک فرشته بود در سال 1390 چهره وی را شناخته تر کرد، اما شهرت بیشتر وی بخاطر بازی در سریال مدینه در سال 1393 است.


توجه به تیپ و ظاهر
 معمولا لباس برایم چیز مهمی است بنابراین تا حدی که معقول باشد، سعی می‌ کنم اگر لباس خوب و قشنگی می‌ بینم، بخرم ولی خیلی عجیب و غریب هزینه لباس نمی‌ کنم.


تناسب اندام + ورزش
 برای من خیلی مهم است که اندامم همیشه درست باشد. چون به نظرم صورت و اندام یک بازیگر ابزار او هستند و باید همیشه درست و آماده باشند که بازیگر بتواند به‌ خوبی از آن‌ ها استفاده کند و در نقش‌ های مختلف بتواند تغییرشان بدهد. بنابراین چیزی که می‌ تواند به این قضیه کمک کند، تغذیه و ورزش است.


درخشش با اتوبوس شب
 دومین تجربه وی در عالم بازیگری با فیلم اتوبوس شب در کنار بزرگی جون خسرو شکیبایی بود، درخشش او در این فیلم جایزه بهترین بایگری مرد جشن خانه سینما در سال 85 را برای وی به ارمغان آورد. خسرو شكیبایی وقتی دیپلم افتخار خود را برای بازی در فیلم اتوبوس شب گرفت، گفت این جایزه حق مهرداد صدیقیان بود.

 

ازدواج
 مهرداد صدیقیان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

 حمایت از حسن روحانی

مهرداد صدیقیان در انتخابات سال 96 از حسن روحانی حمایت کرد و او در پستی برای وی نوشت : من به آقاى روحانى رأى ميدهم، تنها رقيب آقاى روحانى كسانى هستند كه رأى نميدهند.

 

سریال ها :
 ● سقوط یک فرشته – ۱۳۹۰
● مدینه – ۱۳۹۳
● دیوار  – ۱۳۹۱
● حیرانی – ۱۳۹۱


شبکه خانگی
 ● گنج پنهان
● شاهگوش – ۱۳۹۲


فیلم های سینمایی :
 ●ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)
●زرد (۱۳۹۵)
● لابی (۱۳۹۵)
● پدیده (۱۳۹۵)
● جاده باریک می‌شود (۱۳۹۵)
● اروند (۱۳۹۴)
● خماری (۱۳۹۴)
● بازگشت به قبل (۱۳۹۳)
● مادر قلب اتمی (۱۳۹۳)
● ناخواسته (۱۳۹۲)
● به تهران خوش آمدید (۱۳۹۲)
● قاعده تصادف (۱۳۹۱)
● یک خانواده محترم (۱۳۹۰)
● تله فیلم برنده (۱۳۹۰)
● پنهان (۱۳۸۹)
● سپید و سیاه (۱۳۸۹)
● کمتر از چند دقیقه (فیلم نیمه بلند) (۱۳۸۹)
● زمهریر (۱۳۸۸)
● حیران (۱۳۸۷)
● سفر مرگ (۱۳۸۷)
● موج سوم (۱۳۸۷)
● دیوار (۱۳۸۶)
● کنعان (۱۳۸۶)
● اتوبوس شب (۱۳۸۵)
● عصر جمعه (۱۳۸۴)

خبرهای مرتبط

هانیه توسلی و بهرام رادان روی پوستر انگلیسی «ایده اصلی»

پوستر انگلیسی فیلم سینمایی «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی با طراحی میثم میرزایی و با تصویر بهرام رادان، هانیه توسلی، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی و سایر بازیگران رونمایی شد.